Zuzanna już jako seniorka!

Udany debiut w kolejnej kategorii wiekowej na Mistrzostwach Polski w Pływaniu, zaliczyła kaliska pływaczka Zuzanna Kit, członkini RWR.
Zuzanna na rozgrywanych w Lublinie w dniach 17-20 grudnia 2015 zawodach, plasowała się w czołówce polskich żabkarek.
I tak na 50 m stylem klasycznym zajęła 7 miejsce, a na dystansie 2 razy dłuższym, zawody ukończyła na 12 pozycji.
Były to już ostatnie zawody rozgrywane w tym roku, w których Zuzanna brała udział.
Był to dla mnie naprawdę trudny rok. Obfitował on w piękne chwile, choćby te w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie wywalczyłam  dwa złote medale i zostałam Mistrzynią Polski 17-18 latków na 50 m oraz 100 m klasykiem, ale były też chwile, gdzie mocno przeżywałam może nie sportowe porażki ale brak realizacji założonych przez mnie i trenera celów. Chciałabym podziękować Trenerowi Dominikowi Grudzińskiemu oraz wszystkim którzy mi kibicowali i kibicują za cały wspólny 2015 rok - podsumowuje Zuzanna.

Sponsorem kaliskiej pływaczki jest GRUPA ENERGA.