Egzamin Ratowników Wodnych we Wrocławiu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 stycznia 2018 r., na Aquaparku we Wrocławiu, przy ul. Borowskiej 99, odbył się egzamin kończący szkolenie Ratowników Wodnych, organizowane przez RWR oddział we Wrocławiu.

Skład komisji egzaminacyjnej uzupełnili: Prezes ZG - Michał Guzik oraz Prezes Oddziału - Łukasz Iskrzycki.

Do egzaminu zakwalifikowało się ośmiu kursantów. Pozytywne Zaliczenie przyznano sześciu kandydatom na ratownika. Dwie osoby dostaną drugą szansę w terminie poprawkowym.

Niezmiernie cieszy Nas fakt, że szkolenia organizowane przez oddział we Wrocławiu mają charakter międzynarodowy. Integruje społeczeństwo polskie i ukraińskie. W ratownictwie nie powinno być żadnych podziałów. To już kolejne z rzędu szkolenie o podobnym charakterze.

Dążymy do tego samego celu, którym jest poprawa bezpieczeństwa na obszarach wodnych. Tylko świadomość, dobra współpraca i komunikacja sprawia, że stanowimy jeden, zgrany zespół. Niezależnie od różnych poglądów , czy przekonań.

Wszystkim uczestnikom, którzy zaliczyli egzaminy szczerze gratulujemy, a osobom podchodzącym do poprawki przekazujemy samą pozytywną energię i trzymamy kciuki za powodzenie.

Niezależnie od pozytywnych lub negatywnych zaliczeń - TO DOPIERO POCZĄTEK DŁUGIEJ DROGI - niosącej w sobie mnóstwo pasji i ciekawych przygód.

Oddziały

Oddziały
© 2011-2018 RWR. Wszelkie prawa zastrzeżone.Wsparcie techniczne JJManufaktura